Objednání

Ordinace Dejvice - Vítězné náměstí

V naší ordinaci se můžete objednat na konkrétní hodinu. Snažíme se tím minimalizovat dobu strávenou v čekárně.

Objednat se můžete telefonicky. Při objednávání prosíme sdělte sestře: jméno, rok narození a důvod Vaší návštěvy. Umožníte tím naplánovat odpovídající délku vyšetření. 

Můžete se s námi spojit i pomocí elektronického komunikačního systému Smartmedix_net. Touto cestou můžete zažádat o pravidelné léky nebo nám napsat zprávu s Vaším požadavkem.

 

Prosíme o přesné dodržení termínu návštěvy, protože v tu dobu má lékař čas vyhrazen pouze pro Vás. I my se vynasnažíme, abychom časy dodržovali.

 

Ordinace Kobylisy - ulice Uzavřená

V ordinaci v Kobylisích jsme přešli na systém objednávání všech konzultací (včetně akutních obtíží). To umožňuje zkrátit dobu, kterou strávíte v čekárně na minimum. Můžeme také výrazně snížit riziko setkávání pacientů s infekčními a neinfekčními stavy. Objednaní pacienti budou mít vždy přednost před pacienty, kteří přijdou bez objednání.

Elektronické objednání umožňujeme pomocí virtuální sestry Emmy.

"Sestra Emmy“ je webová aplikace fungující podobně jako email. Na rozdíl od emailu ale splňuje moderní bezpečnostní požadavky na komunikaci ve zdravotních záležitostech. Do velké míry nahrazuje i telefon. Můžete nás touto cestou informovat o svých zdravotních obtížích, můžete se objednat na prohlídku či kontrolu, nebo požádat o recept, výpis a další administrativní úkony. K registraci na www.sestraemmy.cz budete potřebovat jen svůj e-mail a mobilní telefonní číslo.

V případě potřeby zde naleznete videonávod k registraci.

Objednejte se především pokud potřebujete konzultaci ohledně potenciálně infekčního stavu (např. zvýšená teplota, rýma, kašel, bolest v krku, bolesti břicha, průjem, zvracení)! Jen díky tomu můžeme snížit riziko přenosu infekčních onemocnění v čekárně a ordinaci. Také Vás prosíme, abyste v čekárně použili ochranu nosu a úst (ideálně respirátor).

Z nabízených požadavků si vyberte, který nejlépe odpovídá Vašemu přání, v textu pak přibližte jeho detaily. 

Pokud odešlete požadavek pomocí Sestry Emmy, již se stejným požadavkem netelefonujte! Neurychlíte tím jeho vyřízení, pouze zahlcujete naší ordinaci zbytečnou duplicitou požadavků.

Pozor: Sestra Emmy není určená pro řešení neodkladných stavů (jako např. dušnost, bolesti na hrudi, apod.)!

Pokud nemůžete tento systém využívat, jsme dostupní na naší telefonní lince.

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

Všechna práva vyhrazena © 2024 NETservis s.r.o.