Kontakt

Vážení klienti, vzhledem k obrovskému nárustu komunikace s naší ordinací a kvůli přetíženosti našich telefonních linek, máme nastaveno hned několik možností, jak nás kontaktovat: telefonicky, emailem a nově (pro ordinaci v Kobylisích) i prostřednictvím webové aplikace "sestra Emmy". Snažíme se na všechny vaše zprávy i telefonáty maximálně reagovat, ale vzhledem k tomu, že množství komunikace obrovsky narůstá, nemůžeme bohužel garantovat jejich 100% vyřízení. Podrobnější informace o možnostech kontaktování naleznete níže. Děkujeme  za pochopení.

Kontakty na naše dvě ordinace:

Přes veškerou snahu jsou naše telefonní linky neustále přetíženy. Pro zlepšení dostupnosti péče
zavádíme v Praze 8 Kobylisích možnost kontaktovat ordinaci pomocí on-line komunikačního systému sestra Emmy. Více informací viz níže.

Vítězné náměstí 10, Praha 6 Dejvice

  • Telefon: 220 513 488
  • E mail: prevencemucha@gmail.com, (na MUDr. Cyrila Muchu mucha@doktor-mucha.cz)
  • Adresa: Vítězné náměstí 10, 160 00 Praha 6, 2.patro.
    Vchod (schodiště i výtah) je z pasáže Ordinace Dejvice

Kobyliské náměstí, Uzavřená 8, Praha 8:

 

Kontakt e-mailem

Vážení klienti, nemůžete se k nám dovolat? Telefony se snažíme zvedat, ale někdy opravdu nestíháme, tlak na telekomunikaci je enormní. V níže uvedených případech pro ordinaci Dejvice využijte raději e-mailovou komunikaci. Počítejte ale prosíme s tím, že e-mailová odpověď nemůže z naší strany probíhat v řádu minut a hodin, není to v našich možnostech, řešíme jich i stovky denně.

1) Recept na pravidelné léky

Napište přesný seznam léků (názvy, dávky, počet tablet v balení), které chcete napsat na ordinacekobylisy@gmail.com, nejlépe i s krátkou zprávou o Vaší aktuální situaci (například jste-li léčen s vysokým tlakem, jakou hodnotu jste si doma naměřil, kdy jste byli naposledy na kontrole v ordinaci)

2) Byli jste v kontaktu s covid pozitivním?

Napište na náš mail ordinacekobylisy@gmail.com  nebo prevencemucha@gmail.com:

- datum začátku příznaků nemocného a datum odběru jeho pozitivního testu
- datum a míru kontaktu s Vámi (délka trvání, venku/uvnitř, s rouškami/bez, vzdálenost)
- stručně Vaši situaci – s kým sdílíte domácnost, s kým sdílíte pracovní prostor, zda máte v okolí někoho ohroženého (dlouhodobě nemocní, senioři..)
- Váš stav („ nic mi není“, „mám teplotu, kašel, bolesti svalů kloubů“,...)

Máte zdravotní problémy podezřelé z Covid 19? Popiště je stručena s daty (od kdy, jaké) ...

3) Potřebujete se zeptat na výsledky laboratorních či jiných testů?

Napište nám o jaké testy se jedná (datum odběru) a pokusíme se odpovědět mailem nebo telefonicky. 

 

Webová aplikace "sestra Emmy" (pro komunikaci s ordinací v Kobylisích)

Nemůžete se k nám dovolat? Spustili jsme další způsob komunikace…

Vážení klienti, víme, že je v současné pandemické krizi náročné se k nám dovolat. Víme, že čas, který někdy trávíte v čekárně je nepředvídatelný, prodlužuje se a navíc je za aktuální epidemiologické situace rizikový. V ordinaci v Kobylisích od používáme webovou komunikační aplikaci tzv. virtuální sestru Emmy

„Sestra Emmy“ je webová aplikace fungující podobně jako email. Na rozdíl od emailu ale splňuje moderní bezpečnostní požadavky na komunikaci ve zdravotních záležitostech. Do velké míry nahrazuje i telefon. Můžete nás touto cestou informovat o svých zdravotních obtížích, můžete se objednat na prohlídku či kontrolu, nebo požádat o recept, výpis a další administrativní úkony. K registraci na www.sestraemmy.cz budete potřebovat email a mobilní telefonní číslo. (V případě potřeby, naleznete zde videonávod k registraci.)

Prosíme tedy, abyste pro kontakt s naší ordinací v Praze Kobylisích využívali přednostně www.sestraemmy.cz a na všechny návštěvy v ordinaci se objednávali. Jen tak budete mít jistotu, že na váš požadavek zareagujeme v nejdřívějším možném termínu, a že v čekárně strávíte méně času. Berte ale prosíme v úvahu, že vzhledem k charakteru naší práce se může objednací čas někdy posunout. I nadále můžete do ordinace přijít ve vyhrazených hodinách bez objednání, ale přednost bude mít vždy objednaný pacient. 

Ale pozor: Sestra Emmy není určená pro řešení neodkladných stavů (jako např. dušnost, bolesti na hrudi, apod.). 

Děkujeme za pochopení a shovívavost v případě úvodních nedokonalostí. Jakékoliv připomínky vítáme!

 
 


MUDr. Cyril Mucha, praktický lékař Praha 6 
HOME

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

 

Všechna práva vyhrazena © 2023 NETservis s.r.o.