Aktuální nabídka

 

Informace k regulačním poplatkům v naší ordinaci:
1) Poplatek vyhlášený ministerstvem je 30,- Kč.
2) Můžete, ale nemusíte vyžadovat potvrzení, protože i když jej neobdržíte, ve Vaší pojišťovně poplatek registrují (my jim je každý měsíc povinně vyúčtováváme).
3) Pokud by poplatky překročily 5000,- za rok, pojišťovna Vám poplatky navíc vrátí automaticky v dalším čtvrtletí.
4) Prosím, připravte si drobné, usnadníte nám tak situaci, která ani nás netěší a urychlíte chod ordinace.

Yallalinga Miragi z IndieRegulační poplatky (tj. 30,- Kč) od 1. 1. 2008
přinášejí jistě mnoho protichůdných názorů, otázek a ještě protichůdnějších odpovědí. Jistě víte, že jejich vybírání je naší povinností, a to dokonce pod sankcí pokuty a že jsme z nich povinni odvádět daň (tedy i z těch nevybraných). Abychom alespoň částečně zmírnili jejich dopad, dovolte několik poznámek:

- pokud potřebujete pouze předepsání pravidelných léků a není potřeba kontrola zdravotního stavu (u většiny chronických onemocnění je nutná pouze 1 x za 6 měsíců), zatelefonujte alespoň den předem a sdělte sestře přesně jaké léky, jakou sílu a kolik balení potřebujete – léky budou druhý den (bez poplatku) k dispozici,

- poplatky se nevybírají, pokud jdete na pravidelnou preventivní prohlídku, prohlídku závodní preventivní péče – můžete si proto nechat předepsání léků na tyto návštěvy,

- poplatky se též nevybírají, pokud jdete pouze na očkování bez dalšího kontaktu s lékařem,

- kolektiv naší ordinace se rozhodl věnovat polovinu z části, která zůstane naší ordinaci, na dobročinné účely. Z mnoha různých projektů jsme vybrali Adopci na dálku, u které nám připadá velmi přínosná konkrétnost a tedy i nezneužitelnost pomoci. Rozhodli jsme se tedy „adoptovat“ chlapce Yallalinga Miragi z Indie, jehož fotografii vidíte výše a základní informace o něm jsme umístili na vývěsku v čekárně. Budeme pro něj potřebovat částku 4900,-Kč. O výši částky, kterou se podaří i díky Vám nashromáždit, budeme pravidelně informovat.
Váš kolektiv ordinace Dr.Mucha
MUDr. Cyril Mucha, praktický lékař Praha 6 
HOME


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

 

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.